30 września nasi przedszkolacy udali się na plac zabaw na Osiedlu Przyroda, gdzie czekała na Nich miła niespodzianka. Tego dnia nie zabrakło radości, śmiechu i … ziemniaków 🙂
Imprezę rozpoczęliśmy uroczystym STO LAT dla wszystkich chłopców z okazji ich święta.
Następnie dzieci wzięły udział w różnych konkurencjach:
- rzut ziemniakiem do celu
- wyścig z ziemniakiem na łyżce
- wykopki
- wspólny mecz piłki nożnej dla chętnych dzieci
- zabawa taneczna przy muzyce
W międzyczasie dzieci miały chwilkę przerwy na słodką niespodziankę – watę cukrową, w której przygotowaniu pomogła Pani Julita Kucharska. Maszynę do waty cukrowej użyczyła nam Pani Marlena Mucha-Fórmańska.
Po wszystkich atrakcjach dzieci otrzymały pamiątkowe medale z okazji udziału w wydarzeniu.
Następnie był czas na ciepły posiłek – ziemniaki z ogniska oraz gzik, który przygotowały nasze Panie Kucharki.
O ciepłe ziemniaki z ogniska zadbali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygodzicach.
Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia.
To był dzień pełen integracji, radości i jesiennej atmosfery.
Wszystkim Chłopcom życzymy szczęścia, zabawy i spełnienia marzeń!