Dzień kobiet “na ludowo”

8 marca obchodzony jest Dzień Kobiet. W naszym przedszkolu rozpoczęliśmy świętowanie już w czwartek- 5 marca. W tym dniu bowiem mieliśmy wspaniałych gości- Zespół Śpiewaczy “Baryczanki” wraz z kierownikiem zespołu Panem Leszkiem Łuczakiem. Nasi goście z uśmiechem na twarzach wysłuchali krótkiego montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez naszych przedszkolaków dla Pań. Realizowane przez nasze przedszkole zadanie w tym roku szkolnym opiera się głównie na rozwijaniu zdolności twórczych dzieci m.in. muzycznych. Dlatego też, zaproszenie Zespołu “Baryczanki” było świetną okazją, aby wzbogacić doświadczenia muzyczne dzieci. Barwne stroje, gra na skrzypcach oraz prezentowane pieśni bardzo zainteresowały naszych przedszkolaków. Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami.Była to wspaniała okazja, aby ukazać folklor naszego regionu oraz przybliżyć przedszkolakom piękno kultury ludowej. Dziękujemy bardzo za mile spędzony czas.

Przejdź do treści
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.