“Mały duży chłopak na pewno tak powie. 8 marca właśnie, dzisiaj święto Kobiet. Wiele życzeń mam, wszystkim paniom dam, bo dzisiaj święto, święto wszystkich pań.”
8 marca w naszym przedszkolu to wyjątkowy dzień dla wszystkich dziewczynek oraz pań. Z tej okazji przedszkolacy przygotowali krótki program artystyczny, który wywołał uśmiech na twarzach wszystkich. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom oraz paniom. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku, drobnych upominków oraz kwiatów. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom i mężczyznom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.
Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych oraz okazywania szacunku wszystkim kobietom.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia: