Dzień Edukacji Narodowej to ważny dzień w naszym kalendarzu przedszkolnym. W tym roku obchodziliśmy go dzień wcześniej- w piątek 13 października. To dzień, w którym dzieci dziękują wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w codzienną opiekę, naukę i wychowanie. Przedszkolacy w jesiennej scenerii zaprezentowali tańce, piosenki oraz wiersze. Poprzez życzenia wyrazili swoją wdzięczność za cierpliwość i troskę, a dodatkiem do życzeń były piękne laurki i upominki. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem w miłej, jesiennej atmosferze.