W sobotę- 15 czerwca nasi przedszkolacy wraz ze starszymi kolegami i koleżankami ze szkoły mieli okazję spędzić miły dzień na boisku Orlik. Organizatorem tego wydarzenia była Rada Sołecka Przygodzic we współpracy z przedszkolem, szkołą oraz sponsorami. Na dzieci czekało tam wiele atrakcji: pokaz iluzjonisty Apollino, zamek dmuchany, zabawy z animatorami, wata cukrowa, malowanie twarzy oraz zajęcia z policjantami i strażakami. To był naprawdę wesoły dzień.