“Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym” Phil Bosmans
W środę- 30 maja świętowaliśmy jeden z najważniejszych dni w kalendarzu przedszkolnym- DZIEŃ DZIECKA. W tym dniu było u nas tanecznie, kolorowo i wesoło. Po śniadaniu i pysznym deserze wybraliśmy się na plac zabaw, gdzie przy muzyce wspólnie się bawiliśmy. Dzieci zamieniały się w kotki, króliczki, spidermanów, batmanów, dzięki malowaniu twarzy, a Jeżyki zostały nawet Indianami i stworzyły wioskę indiańską. Miłą atrakcja dla dzieci było przedstawienie “Trzy świnki” w wykonaniu pracowników przedszkola. Taka zamiana ról mile zaskoczyła dzieci. Po wielu atrakcjach był również czas na prezenty dla każdego dziecka, ale również dla grup. W tym dniu świeciło nie tylko słoneczko na niebie, ale również twarze naszych przedszkolaków.