„Czytanie to najlepszy sposób uczenia się. Czytanie najlepszą nauką”.
Aleksander Puszkin
8 maja jest Dniem Bibliotekarza i rozpoczyna Tydzień Bibliotek. Dla naszych przedszkolaków biblioteka jest miejscem przyjaznym, ciekawym i inspirującym. Cieszymy się, że możemy tak owocnie z nią współpracować. Z tej okazji nasza delegacja przedszkolaków złożyła dziś Paniom Bibliotekarkom życzenia i wręczyła kwiaty.