Bal karnawałowy to dla przedszkolaków dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tegoroczny bal odbył się w niecodziennych okolicznościach, gdyż miał miejsce w hali sportowej przy Zespole Szkół w Przygodzicach, a nasi przedszkolacy bawili się tam wspólnie z uczniami klas I-III oraz oddziału przedszkolnego. W tym dniu można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali podczas pląsów było kolorowo, wszyscy bawili się w rytm znanych piosenek, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Duży zachwyt wywarł na dzieciach pokaz magii w wykonaniu Pana Andrzeja, który zachęcił dzieci do wspólnego czarowania. Dziękujemy nauczycielom oraz Radzie Rodziców Zespołu Szkół w Przygodzicach za współpracę podczas organizacji tego wydarzenia.