“Już przedszkolak wie, że świat sprząta się”
Wrzesień jest tym miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Jak co roku, nasi przedszkolacy zaopatrzeni w rękawice i worki ochoczo zaangażowali się w tę akcję. Głównym jej celem było ukazanie dzieciom skutków zaśmiecania „świata”, wyjaśnienie konieczności ochrony środowiska. Mamy nadzieję , że w ten sposób zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi ekologicznymi nawykami.