W piątek- 11 października Grupę 3 odwiedziła Pani Daria- mama Rafałka.
Pani Daria przeczytała dzieciom książkę K. Moryc “Jesień”, która utrwaliła wiadomości dzieci na temat jesieni, a także zaprosiła do rozwiązywania kilku zadań na temat tej pięknej pory roku. Dzieci otrzymały również jesienny prezent od naszego gościa- liście wydrapywanki, których wykonanie umiliło piątkowe popołudnie. Bardzo dziękujemy za włączenie się do akcji “Cała Polska Czyta Dzieciom” oraz poświęcony czas.